DC COMİCS YENİ YAYIN PLATFORMUNU DUYURDU VE DAHA FAZLASI!


Artık DC Comics’de tıpkı Netflix gibi kendi yayın platformunu oluşturma kararı almıştı. Bugün o platformun adı, logosu, web sitesinin resmi olarak açılışını ve yayınlanacak ilk 3 dizinin logo ve adları duyuruldu.

İlki Titans dizisi. Şuan çekimleri devam eden dizinin ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

İkinci dizi herkesin uzun zamandır beklediği ve halen daha neden zamanında iptal edildiği henüz anlaşalamıyan Young Justice’sizin 3. sezonu olan Young Justice Outsiders.

Üçüncü duyurulan yapım ise malum 2016 yılında Suicide Squad filmiyle hayran kitlesini en üst seviyeye taşıyan karakter: Harley Quinn.

Henüz ne zaman yayına başlayacağı veya da dizilerin bir çıkış tarihi yok. Açıkçası böyle bir platforma gerek var mıydı bilemedim. Ama şöyle bir şey var ki DC Comics dizilerinin büyük bir çoğunluğunun yayınlandığı The CW kanalı dizileri sonunda hep mahvetmesiyle meşhur olmaya başladı. Belki de DCTV’ye bir yenilik getirir bu platform ve umarım sonu The CW dizileri gibi olmaz.

GÜNCELLEME: İlerleyen saatlerde Swamp Thing’in de serisi olacağı duyuruldu. Hatta yapımcılığını korku filmlerinden tanıdığımız ve şimdi Aquaman filminin yönetmeni James Wan tarafından yapılacakmış.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DC COMİCS YENİ YAYIN PLATFORMUNU DUYURDU VE DAHA FAZLASI!