Harley-Davidson 2019’dan itibaren ilk elektrikli motosikletinin piyasaya sunulacağını açıkladı


Her şey sona eriyor, büyük Amerikan cynindustries’in can sıkıcı gürültüsü ve eski moda bisikletçilerin sonsuz sınıfı var. Milwaukee’nin efsanevi markası Harley-Davison, 2017’de küresel satışlarda% 6,7’lik bir düşüş ve Wall Street’te% 10’luk bir düşüş ile oldukça zor bir yıl geçirdi. Motosiklet üreticisi ayrıca Amerika Birleşik Devletleri ve Avustralya’daki iki fabrikanın kapanacağını açıkladı.

Harley-Davidson 2019'dan itibaren ilk elektrikli motosikletinin ticarileşmesini açıkladı

Bu kasvetli bağlamda Harley Davison canlanmaya çalışıyor. Ve neden elektrikli bisikletle uğraşmıyorsunuz? Matt Levatich, markanın CEO’su açıkladı Harley-Davidson 2019 yılında hemen altında iki yıl sonra ilk elektrikli motosikleti pazarlayacak söyledi.

Harley Davidson, 2014 yılında Harley için çok sportif bir görünüme sahip oldukça başarılı bir elektrikli motosiklet prototipi olan LiveWire’i sunarak Avrupa’daki zemini test etmeye başlamıştı. Ancak acımasız otonomi eksikliği (enerji tasarrufu modunda yaklaşık 85 km, güç modunda 45 km) ve motordaki türbin sesleri merakı çok soğutmuştu.

harley davidson ile ilgili görsel sonucu

 

Yeni elektrikli Harley, LiveWire’den esinlenilmelidir, ancak şirket, başarılı bir şey yapmak için önümüzdeki yıllarda 25 ila 50 milyon dolar arasında yatırım yapacağını duyurdu. Amacı belli ki bu güzel Amerikan bisikletlerinin sevgilisini genişletmek. Harley’in V-ikizini bir elektriğe ve hangi fiyatta üretebileceğini göreceğiz.

[zombify_post]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Harley-Davidson 2019’dan itibaren ilk elektrikli motosikletinin piyasaya sunulacağını açıkladı