Birbirinden Eğlenceli Karakterleriyle Yüzünüzü Güldürmeyi Başaracak 7 Yabancı Komedi Dizisi


1. Two Broke Girls

O güne kadar geleceğe dair hayal kurmaya pek alışık olmayan Max’in ve babasının hapse atılmasıyla zengin hayatı bir anda yerle bir olan Caroline’in yollarının kesişmesiyle başlıyor hikayemiz. Max’in fazlasıyla doğal tavırları ve Caroline’in fakirlikle imtihanı sizi epey eğlendirecek cinsten. Bu iki zıt kutbun mükemmel arkadaşlığı ise izlenmeye değer.

 

2. How I Met Your Mother

Başrolde ki kahramanımız Ted’in eşiyle tanışma hikayesini çocuklarına anlatmasını konu alan ve flashbacklerle ilerleyen bir sit-com dizi. Ancak o tanışma anı gelene kadar, gerçek aşkını arayan Ted ve yakın arkadaşları; Marshall, Lily ve Barney’in hayatlarında ki gelişmeler, yüzümüzü güldürüyor, bazen de tatlı bir tebessümle izlememizi sağlıyor.

 

3. Baby Daddy

Ben’in kapısında, eski kız arkadaşından olan bebeğini bulmasıyla başlayan dizi, onun çapkınlık ve babalık arasındaki çizgide gidip gelişlerini, ailesinin ve arkadaşlarının başına gelen komik olayları anlatıyor. Her bölüm farklı bir hikayeyle sizi hem eğlendiriyor hem de samimi bir dünyaya konuk ediyor.

 

4. New Girl

Öğretmen olan Jess erkek arkadaşını bir kadınla yakalayınca kaldıkları evi terk ediyor. Şimdi kendine kalacak başka bir yer bulması gereken Jess sonunda hiç tanımadığı 3 erkekle ev arkadaşı oluyor. Fazlasıyla tuhaf olan bu 3 insanın yeni kıza alışma hikayesi ise sizi epey eğlendiriyor.

 

5. The Big Bang Theory

Hayatını fiziğe adamış, aynı evde yaşayan 2 asosyal oğlanın güzel bir kızla karşılaşmaları sonrası gelişen olayları konu alıyor dizimiz. Leonard ve Sheldon adındaki iki arkadaşa komşu olan Penny’nin, kızlar konusunda pek başarılı olmayan 2 gencimize öğreteceği çok şey var.

 

6. Shameless

Alkolik bir baba ve annesi terk etmiş 6 çocuğun hayatını anlatan dizimiz konu itibariyle çok komik durmasa da, dramın dibi olacakken ortaya trajikomik bir aile hikayesi çıkıyor. Çocukların en büyükleri olan Fiona her ne kadar aileyi bir düzene sokmaya çalışsa da gün geçtikçe işler iyice zıvanadan çıkıyor.

 

7. Blue Mountain State

Üniversite’deki öğrencilerin Amerikan Futbolu, partiler ve kızlar etrafında dönen hayatlarını konu alıyor. Dizi aslında sıradan olan üniversite yaşamını size eğlenceli bir şekilde aktarıyor.

 

 

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Birbirinden Eğlenceli Karakterleriyle Yüzünüzü Güldürmeyi Başaracak 7 Yabancı Komedi Dizisi