Samsung Galaxy S9 Söylentiler: Özellikler, Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası


Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 ile dışarı mücadele vardır iPhone 8 ve iPhone X . Ancak bu, insanların Samsung’un bir sonraki telefonu düşünmesini engellemek değil.

$

Galaxy S9 olurdu. Samsung’un amiral gemisini (büyük olasılıkla 2018 yılının ilk yarısında) serbest bırakması üzerine çubuğun bir kez daha yükselmesini bekleyin – çünkü bildirildiğine göre zaten en iyi Android telefon olan anahtar eksik özellikleri ekleyecektir.

Ne beklemelisin İşte şimdi Galaxy S9 için planlananlar hakkında bilmeniz gereken her şey.

12 Şubat Güncelleyin: En yeni Galaxy S9 Haberler ve Söylentiler

  • Samsung’un birinci taraf davaları seçimi çevrimiçi olarak ortaya çıktı.
  • Galaxy S9 için masaüstü bilgisayar benzeri bir deneyim sağlayacak DeX Pad’in görüntüleriyayınlandı .
  • S9’un süper ağır çekim kamerasıyla ilgili yeni ayrıntılar sızdırılmış.
  • Samsung’un yeni biyometrik kimlik doğrulama metodu olan Galaxy S9 ile başlaması beklenen Intelligent Scan için bir patent başvurusu çıktı.

Bir Dava Seçenekleri Dizi

Samsung, Alman teknoloji blogu WinFuture’da yayınlanan ve SamMobile tarafından paylaşılan görüntülere göre yeni amiral gemileri için çok çeşitli kutular sunacak görünüyor .Image Credit: WinFutureSızıntılar, Galaxy S9 kullanıcıları için birkaç benzersiz koruma tarzı göstermektedir: Standart bir silikon kapak, hafif ama dayanıklı bir kumaş olarak görünen yeni bir Hiperknit malzeme (yukarıda gösterilmiştir), MIL-SPEC ultra dayanıklı Koruyucu Stand , Alcantara’da (araba koltukları veya Microsoft’un Yüzey Dizüstü Bilgisayarı gibi ) astarlanmış daha lüks bir seçenek ve eller serbest ortam izlemek veya telefonu bir masaüstü veya komidin saati olarak kullanmak için tasarlanmış bir Clearview Bekleme Kapağı.

Resim Kredisi: WinFuture

DeX Pad S8’in Yuvasını Değiştiriyor

Samsung’un Galaxy S9 için DeX Station’ın revizyonunu planladığını biliyorduk, şimdiye kadar gerçekleştireceğimiz biçimi bilmiyorduk. VentureBeat muhabiri Evan Blass ve blog SamMobiletarafından paylaşılan en yeni sızıntılara göre , yeni rıhtım, cihazı şimdiki nesil model gibi tutmaktan ziyade bir ped gibi işlev görecek.

Resim Kredisi: @OnLeaks

 

DeX Pad, çağrıldığı gibi, bir HDMI kablosuyla monitöre bağlandığında Galaxy S9’u geçici masaüstü bilgisayara dönüştürür. Paylaşılan paylaşım aynı zamanda arkadaki iki adet USB 3.0 ve bir adet USB Tip C bağlantı noktası gösterirken, telefon yuvaya, pedin yüzeyinden yükselen bir USB Tip-C modülü aracılığıyla bağlanır.

Şu anki DeX Station, aşırı ısınmayı önlemek için yerleşik fanlar kullandığı gibi, bu tasarım, telefonun altına oturacak ve kullanıldıkça soğutacak bir havalandırma ızgarası sunuyor. Bununla birlikte, Ethernet portu tasarımdan çıkarılmış gibi görünüyor. Son olarak, Blass, DeX Pad’in önceki nesil Samsung amiral gemileri ile geriye dönük olarak uyumlu olacağını söylüyor.

Süper Yavaş-Mo ile yeniden tasarlanmış Kamera

Galaxy S9 + ‘a çift lens eklemek, Samsung’un kamerasını “yeniden tasarlaması” gereken tek plan değil. Şirketin yavaş çekimleri yakalamak için iki yolla süper yavaş hareket özelliği eklediği bildiriliyor. SamMobile’a göre , S9 deklanşöre basmak tüm videoyu yavaş çekimde kaydetmenizi sağlayacak. Ancak ikinci bir mod, yalnızca bir şey çerçeveye taşındığında yavaş çekim görüntüleri kaydetmenize olanak tanır. Buna ek olarak, S9’un yavaş çekim özelliği, normal hızda kaydedilmiş videolara eklenebilir. SamMobile, herhangi bir videoda 20’ye kadar yavaş hareketli çerçeve ekleyebileceğinizi bildiriyor.

Yavaş hareketli akıllı telefon videoları her zaman en yüksek çözünürlük değildir. Galaxy S9’un saniyede 480 kare / saniyede 1080p video, saniyede 960 kare / saniyede 720p video kaydı gerçekleşecek.

Yeni Renklerle Rafine S8

 

$

Resim Kredisi: VentureBeat

Sızdırılmış görüntülerin akışı ve telefonu gördüğünü iddia eden kişiler tarafından gerçekleştirildikten sonra, Galaxy S9’un neye benzeyeceği konusunda oldukça sağlam bir fikir edinmiş bulunuyoruz.

En sonuncusu , 5.8 inç Galaxy S9 ve 6.2-inç S9 + ‘ ların bir görüntüsünü yan yana sergileyen saygın bir leaker olan Evan Blass’dan geldi . Her iki telefon da şimdiye kadar duyduğumuz söylentilerle tutarlı görünüyor. Samsung’un bu yılki amiral gemilerine daha muhafazakâr bir yaklaşım seçtiği ve kapsamlı bir yeniden tasarlamayı atlamaya karar verdiği bildirildi. Sonuç olarak, bu cihazlar Galaxy S8 hattına oldukça benziyor.

Blass ayrıca yeni bir renk paylaştı Samsung, dönen bir Coral Blue renginin yanı sıra Galaxy S9 – Lila Mor’ı da planlıyor. Her ikisinin de Midnight Black ve Titanyum Gri’ye katılacağı bildirildi. Geçmişte Samsung, tüm bölgelerdeki Galaxy S cihazlarının tüm renklerini satmadı ve şu anda bunlardan bazılarının Kuzey Amerika’ya atlamayacağını bilmiyoruz.

 

Ocak ayında, geçtiğimiz günlerde Çin’in Weibo sosyal ağında ortaya çıkan bir video sayesinde Galaxy S9’u bir kez daha inceledik . İçinde bir birey siyah bir Galaxy S9’un kukla birliğini döndürerek yeni arka kamera ve merkezi parmak izi sensörü düzenlemesini gösteriyor.

Dan oluşturur vaka üreticileri ve diğer üçüncü taraf aksesuar üreticileri de bile kulaklık jakı aşağı, S8 ikiliyi taklit cihazlar göstermiştir. Galaxy S9 + ‘u çevreleyen tüm sızıntılar, boyut dışında iki model arasındaki tek önemli fark olan arka kamera için ikinci bir lensi işaret ediyor.

Akıllı Tarama Yansımasında Yeni Ayrıntılar

Söylentilere göre, Apple, Face ID cephesinde Apple’a meydan okuyamayacak. Galaxy S9, yüz tarama teknolojisine gelince tamamen hayal kırıklığına uğramamalı. Yeni telefonda Ayarlar uygulamasını parçalayan XDA Developers üyesi tarafından keşfedilen bir öğretim videosu , Samsung’un “Akıllı Tarama” adlı yeni bir kimlik doğrulama sistemi planladığını ortaya koydu. Akıllı Tarama bakıldığında, iki boyutlu irisi ve yüz taramasını tek başına olduğundan daha güvenli bir yöntemle birleştiriyor.

Galaxy S9 Akıllı Tarama

Bununla birlikte, sistem Samsung’un Galaxy S8’de halihazırda sahip olduğu seviyeden daha sağlam olsa da, cep telefonu ödemeleri gibi, telefonun kilidini açmanın yanı sıra uygulamaların güvenilir olacağına dair bir işaret yok.

Akıllı Tarama , LetsGoDigital tarafından yakalanan bir patent dosyasında kısa süre önce yeniden ortaya çıktı . Uygulama, sistemin nasıl çalıştığını ve hatta gelecekte PC’ler ve televizyonlar gibi diğer ürünlere atlamayı sağlayan Akıllı Tepsi’ye işaret ediyor.

Galaxy S9, muhtemelen Face ID gibi bir şeyi etkinleştirmek için gerekli olan derinlik algılama görüntüleme teknolojisini desteklemiyor olsa da, yine de hesaplama açısından onu ele alacak kadar güçlü olmalı. Samsung geçtiğimiz günlerde , telefonun yurtdışı modellerini güçlendireceği beklenen yeni Exynos 9810 yongasetini duyurdu . Gibi Qualcomm’un Snapdragon 845 , daha büyük olasılıkla daha ABD modelleri için kullanılacak işlemci, yeni Exynos çipi 3D yüz tanıma yanı sıra yüz izleme filtreleri için inşa edilmiştir.

Kore Herald’ın bir başka raporunda, Apple ve Huawei gibi Samsung’un yüz ve nesne tanıma gibi görevler için uzmanlaşmış kendine ait bir AI alt işlemcisi üzerinde çalıştıkları belirtiliyor. Anonim kaynaklara göre, Samsung’un AI yongası, şu anda sırasıyla iPhone X’de ve yakında çıkacak Mate 10 Pro’da bulunan A11 Bionic ve Kirin 970’deki güçlerle eşit . Bununla birlikte, 2018 yılına kadar süregelen gelişme, Galaxy Note 9’un bu çipin daha güçlü bir sürümünü daha sonra yıl içinde alması anlamına gelebilir.

Fiyatlandırma Sızıntıları Olarak Onay Tarihi Teslim Edildi

Resmi bir konudur: Dünya, Mobile World Congress’ın başlamasından bir gün önce, 25 Şubat’ta Samsung’un Unpacked 2018 etkinliğinde Galaxy S9’un resmi olarak ilk bakışını alacak – resmi olarak her neyse -. Davetiye, Galaxy S9’u adıyla değil, “9” un özellikli olduğunu ve geç saatlerde duyduğumuz “Camera Reinvented” etiket çizgisini içerdiğini belirtti.

 

$

Galaxy S9 ve S9 + ‘lar mağaza raflarında ne zaman ineceklerse gelsin , hala havada. Bununla birlikte, Evan Blass daha önce, Samsung’un önde gelen bir davanın yapımcısı olan bir yönetici tarafından alınan bilgiye dayanan bir 16 Mart serbestliğini hedeflediğini iddia etti. Blass, aygıtların Mart başında iki haftadan biraz fazla ön sipariş vermek üzere yükseldiğini açıkladı. Bu , ön siparişlerin 8 Mart’a kadar açık kalacağını iddia eden ETNews’in Kore çıkışındaki yeni bir raporuyla tutarlı .

ETNews, 875 dolardan 895 dolardan 935 dolara kadar Samsung’un ev pazarında hafif bir fiyat artışı da bildiriyor. Galaxy S8 749 dolarla piyasaya çıktı, bu da dünyanın başka bölgelerindeki müşterilerin önceki nesle kıyasla biraz daha fazla harcama yapmaları gerektiği anlamına geliyor.

Detaylar Tüm Yeni Görüntü Algılayıcıda Ortaya Çıktı

Galexy S9’un Reddit aracılığıyla paylaşılan sızdırılmış bir kutudaki yeni kamera hakkında ilk önce öğrendik . Paketle ilgili spesifikasyonlar çok fazla verilmezken çoğunlukla birçok ayrıntı Galaxy S8’den alındığından, arka atıcı hala yeni bir 3 yığın ISOCELL biçiminde kayda değer bir yükseltme görüyor. sensörü.

Samsung web sitesinde kısa bir süre önce SamMobile tarafından yayınlanan ve fark edilen yeni kamera teknolojisini inceleyen bir sayfa. Sensörün ana çekiciliği, daha hızlı ve daha hassas odaklanmayı sağlayan kendi katmanlı tasarımı gibi görünüyor. SamMobile, yeni atıcı yavaş hareketli videoyu saniyede 960 kare ve 720p çözünürlükte destekleyebileceğini de bildirdi. Doğruysa , bu özellik, şu anda bu özelliği destekleyen tek telefon olan Sony Xperia XZ1 ile eşit derecede öne geçecekti .

Samsung’un faz tespit otofokus teknolojisi, zayıf aydınlatma koşullarında bile hızlı hareket eden nesneler arasındaki mesafeyi ölçebilme özelliği ile bir yükseltme görebiliyordu.

Bu arada telefonun sızdırılmış görüntüsü iki farklı diyafram açıklığında çekebilen Samsung 12 megapiksel sensörden bahsediyor: f / 2.4 ve f / 1.5. T o ikincisi piyasada herhangi bir akıllı en geniş diyafram için yapar. Son olarak, küçük Galaxy S9’un tek lensli bir atıcıyı tuttuğu söylenirken; S9 + ‘nun ikinci bir lens ekleyeceği bildirildi.

RAM ve Depolamada Önemli Bump

İsteğe bağlı genişletilebilirlik için MicroSD yuvası olmasına rağmen Galaxy S8 ve S8 + yalnızca 64GB’lık cihaz içi depolama ile yapıldı. SamMobile’dan bir rapora göre , Galaxy S9 için bu durum değişebilir. En son ayrıntılar Samsung 64GB, 128GB ve 256GB boyutlarındaki üç farklı Galaxy S9 + modelinin yanı sıra taban 64GB yapılandırmasını tamamlamak için Galaxy S9’un 128GB bir sürümünü planladığını iddia ediyor. Daha da iyisi, S9 + ‘un gemide 6GB RAM’e çıkması ve Galaxy Note 8 ile eşit seviyede olması bekleniyor.

Galaxy S9’dan Hangi Özellikleri Beklemeliyiz?

Önümüzdeki yıl Samsung’un amiral gemisinde en çok satacakları özelliklerin başında geliyor.

• Güçlü Snapdragon 845 İşlemci: Samsung’u daha etkileyici ve etkileyici 835’ten bile daha iyi performansa sahip bir yeni nesil CPU ile S9’un önüne getirin. Bu , Qualcomm’un Snapdragon Teknolojisi’nde ilk kez izlediği Snapdragon 845’dir Aralık ayında Forum. Son zamanlarda kendimiz için Snapdragon 845’i kıyaslamaya başladık ve telefon, iPhone 8, 8 Plus ve X’e güç veren A11 Bionic yonga seti ile olan farkı tamamen kapatmazken, Cupertino’nun avantajını azalttı.

Daha hızlı performansın yanı sıra, Snapdragon 845 yongası daha iyi güvenlik, daha uzun pil ömrü ve gelişmiş kamera özellikleri sunar.

SamMobile’dan bir rapor , Galaxy S9’un içeride Snapdragon 845 çipi bulunan ilk Android telefonu olacağını doğruluyor. Bunu BGR’den bir rapor takip etti ve işlemcinin başlangıçta bir Samsung özel olacağını ve diğer Android tabanlı cihazlara göre avantajlı bir avantaj sağladığını belirtti.

Snapdragon 820'den (solda) ve 835'den sonra, Galaxy S9'da daha güçlü bir mobil işlemci arayın. (Kredi: Qualcomm)

İşlemci güçlü olabilse de, Samsung’un RAM tarafında biraz kaygılanabileceğini ve sadece 4GB dahili bellek sunduğundan bahsediyoruz . Şirketten bir miktar daha görmek hoş olurdu ve bu durum değişebilir, ancak hafıza fiyatları şu anda yüksekti, Samsung sadece 4GB sunarak kenar boşluklarını korumaya çalışıyor olabilir. Geekbench’den

bir ölçüt testi herhangi bir gösterge olursa, bu kısayollardan bazıları mevcut olabilir . Bu site geçenlerde bir Geekbench 4 testinin sonuçlarını Galaxy S9 olduğu düşünülen bir cihazda yayınladı. Akıllı telefonun Apple’ın iPhone X’inden önemli ölçüde daha az güçlü ve yetenekli olduğunu keşfetti. Fakat Galaxy Note 8 de dahil önceki nesil Samsung cep telefonlarından biraz daha güçlü.

Galaxy Note 8'in çift arka kameralar eklemesi bekleniyor ve S9 önümüzdeki sene de uyacak. (Kredi: Tung Ha / Facebook)

• Çift Lensli Kamera (yalnızca S9 + üzerinde): Geçen sonbaharda çift mercekli bir kamera ile piyasaya sürüldükten sonra LG 7 Plus, G6 ile kendi çift mercekli sistemini takiben Samsung’un da aynı şeyi yapacağını düşünüyor olabilirsiniz. Not 8’in çift arka lensler eklemesine rağmen, S8’de bu gerçekleşmedi. Analistler, bu özelliğin Galaxy S9’a da geçiş yapmasını bekliyorlar .

Bazı raporlar standart S9 tek bir arka kamera tutacak iken sadece Galaxy S9 Plus, çift kamera kurulum özelliği önermektedir. Bununla birlikte, başka bir söylenti, Galaxy S9’un fotoğraf makinesinin , düşük ışık koşullarında f / 1.5 diyafram ile f / 2.4 aralığı arasında ışık tutan değişken bir diyafram değerine sahip olacağını önermektedir . Bu, Samsung’un piyasaya sürmeyi planladığı, ileri teknoloji ürünü bir telefonda tanıtılan bir kamerayla uyuşuyor .

Bir göre Android Manşetler raporunda, arkaya bakan kamera 16 megapiksel sensör ile gelecek. Ön kamera 12 megapiksel çözünürlük sunacak ve ikili-algılayıcı düzende gelebilecek.

Bir ayrı sızıntı ayrıca Galaxy S9 için revize şemaları işaret etti. Bu şemalar Samsung’un Galaxy S9 + için çift lensli bir dizilim planladığını, ancak Galaxy S9’un arka kamerasında tek lensli bir tasarıma sahip olacağını önermiş görünüyor. Bununla birlikte, Galaxy S9’un hangi boyutta algılayabileceği bilinmiyor.

Kredi: jPzamoraS / Android Başlıkları
• Benzer pil kapasiteleri: BGR’dan bir rapor, S9’un 3.000 mAh pil ve Galaxy S9 + ‘da 3,500 mAh pil olacağını ve böylece Plus modelinden daha fazla dayanma gücü beklediğini söylüyor. Android Başlıklarbölümünden daha yakın tarihli bir rapor,Hong Kong merkezli bir tamir atölyesinden batarya değişim listelerine dayanarak bu iddiayı destekliyor.

• Daha Fazla Depolama Alanı: Samsung yeni nesil akıllı telefonlar ve tabletler için 512GB’lık yeni flash sürücüler üzerine üretim yapmayı hızlandırdığını açıkladı ; aynı zamanda mevcut 256GB’lık bölümünü daha da geliştiriyor. Bu, S9’un Galaxy S8’de bulunan 64GB depolama alanından daha fazla kapasiteye sahip olabileceği yönündeki spekülasyonlara neden oluyor.

• Bazı Boyutlu Konuşma: Android Headlines’daki bir raporda , Galaxy S9 ve Galaxy S9 + modellerinin önceki modellerinden biraz daha kısa olacağı belirtiliyor. Rapora göre Galaxy S9, 144.1mm uzunluğunda ve Galaxy S8’den 5mm daha kısa olacak. Galaxy S9 +, 155.2mm yüksekliğinde, 4.7mm’lik bir düşen ölçebiliyordu. Bununla birlikte, genişlik ve kalınlık aynı olmalıdır.

• Tanıdık Tasarım mı ?: Buz Evreni adlı bir Twitter ve Weibo tabanlı seri yalıtıcıSamsung, Galaxy S9’daki çerçevelerin boyutunu gerçekten azaltmayacak şekilde tweetledi. Samsung, konsepti görünüşte test etmişti, ancak sonuçta “testi geçemediğinde” bıçaklamaya karar verdi. Bu, Samsung’un ahizesi Galaxy S8 ile neredeyse aynı görüneceği ve birçok raporun önerdiği gibi geçen yılın modelinden daha büyük bir ekran-gövde oranı gelmeyeceği anlamına geliyor.

Fiziksel Parmak İzi Algılayıcı veya Ekran Üstü? Kimliği belirsiz bir SamMobile kaynağından alınan bir rapora göre , Samsung, parmak izi algılayıcıyı ekrana entegre etmek için planlar atıyor ve bunun yerine kameranın altında yeni bir yerde arkadaki bir fiziksel algılayıcı yerleştiriyor.

Weibo ve Twitter’da Ice Universe adıyla geçen bir kişi “% 100 emin” olduğunu iddia etti Samsung, Galaxy S9’da “ekran parmak izi tanıma” ile gitmeyecektir. Buz Evreninin oldukça güçlü bir sicili var. Bununla birlikte, daha yeni bir rapor, Synaptics’in Ocak ayında CES’te Clear ID olarak adlandırılan parmak izi sensörünü piyasaya sürdüğünü ve bu teknolojinin “sonsuz görüntüler” için optimize edildiğini ve böylece Samsung’un bu teknolojiyi S9’a gizleyebileceğini söylüyor. Şimdiye kadar Clear ID teknolojisi içeren bir cihaz başlattığını doğrulayan tek üretici Çinli telefon üreticisi Vivo’dur .

• Merhaba, Android Oreo: Samsung, Galaxy S9’a eklenen işletim sistemi için seçim yapmıştır: Android Oreo. Galaxy Club’tan bir rapora göre , Samsung hem Galaxy S9’u hem de Galaxy S9 +’ yı test ediyor ve vahşi ortamdaki cihazlar Android 8.0.0 Oreo’da çalışıyor. Kesinlikle bir ihtimal olsa da, Samsung’un şu an Next ve Pixel cihazlarında beta durumunda olan Android 8.1’e güncelleyip güncelleyeceği belli değil.

• Bir Face ID Yarışmacı mı? Olası bir şey değil, ancak daha iyi bir iris tarama arayın:Samsung, iPhone X’in amiral gemisi güvenlik özelliğine karşı salınabilir. Yani, ince kaynaklı bazı Twitter hesaplarına inandığınız takdirde. Akıllı telefon , Galaxy S8’deki 2D tarayıcı gibi fotoğraflar tarafından koparılmayacak bir ” 3B sensör ön kamera ” ile gelecekti. Iris taraması hala orada olacak.

Bununla birlikte, Business Korea’dan yapılan daha yeni bir rapora göre Samsung, “teknolojik kısıtlamaları” gerekçe göstererek yüz yüze taramayı zamanında entegre edemeyeceğini söylüyor. The Korea Herald’a göre şirketin görünüşte gelişi daha ileri bir iris tarayıcısı . Bildirildiğine göre yeni tarayıcı daha keskin bir kameraya sahip olacak ve gözlük takılı olsa bile bir kişinin süsünün belirlenmesinde daha iyi bir iş çıkaracak.

• Daha Hızlı Modem: Samsung, Exynos işlemcisinin yeni nesil versiyonunda, altı taşıyıcı yığını destekleyen bir LTE modemi üzerinde çalışmakta olduğunu açıkladı . Bu ne anlama geliyor? Teorik olarak, Galaxy S9’un 1.2 Gbps’ye kadar indirme hızı veya Galaxy S8’in modeminden yüzde 20 daha fazla hız elde edebileceği anlamına geliyor.

10 saniyede bir bir HD film indirmeyi, akıllı telefonunuzdan canlı yayında akın ve arabelleğe ara süresiz video görüşmeleri yapın.

Ancak gerçekte Samsung’un yonga seti değil akıllı telefon taşıyıcılarının da altı taşıyıcı yığılmayı desteklemeleri gerekiyor. Bu kesinlikle ya da gelecek yıl olmayacak. Ancak Samsung, muhtemelen 5G’nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onaylamalarına tabi tutuyor (bunun ne zaman olursa olsun).

• Sonsuzluk Ekranının Dönüşü: Neden iyi bir şey ile uğraşıyorsunuz? Galaxy S8 ile tanıtılan çerçevesiz ekran Samsung’un en iyi özelliklerinden biridir, bu yüzden Samsung’un görünüşü S9’un görünümü ile fazla fazla değineceği şaşırtıcı değil .S9, bu Galaxy S8 ile aynı boyutta olmalıdır. (Kredi: Tom's Guide)S9, bu Galaxy S8 ile aynı boyutta olmalıdır.Güney Koreli bir site olan The Bell , Samsung’un S9 için şimdiden 5.8 ve 6.2 inçlik ekranlar sipariş ettiğini bildiriyor(Kredi: Tom’s Guide). Bunlar S8 ve S8 + ‘in sunduğu boyutlarla aynıdır. Diyelim ki: iyi.

Android Headlines’ın bir başka raporunda, Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 + modellerinde öncekilerden biraz daha kısa vaka olsa bile, Samsung 18.5: 9 en-boy oranını korumak istiyor dedi.

Kaç Model Görüyoruz?

Son birkaç aydır konvansiyonel bilgelik, Samsung’un yalnızca iki yeni model planladığını öne sürdü: Galaxy S8 ve Galaxy S8 + güncellemeleri. Bununla birlikte, birkaç yeni rapor, bunun yanlış olduğunu söylüyor ve şirket aslında daha büyük alternatifleri tamamlamak için daha küçük bir model sunabilir.

Saygın Samsung leaker olan Ice Universe, geçtiğimiz günlerde Samsung’un 5 inç’lik ekranın altına gelecek bir versiyon planladığını açıkladı. Forbes’e göre, Galaxy S9 Mini’ye, Snapdragon 845 gibi aynı üst seviye bileşenlerin hepsiyle birlikte geleceğini, ancak Ice Universe’nin tahmin ettiği gibi daha küçük cihazları daha küçük bir ekrana yerleştirecek daha küçük bir ekrana sahip oldukları belirtildi.

Buz Evren iddialarına, Valuewalk’ın şirketin Galaxy S9 Mini’yi planladığı kısa süre sonra biraz daha güvenileceği iddia edildi . Bu rapor akıllı telefonun 4 inç ekranlı bir ekrana sahip olacağını, ancak tam olarak ne kadar büyük olduğunu bilmediğini söyledi.

Görünüm

Samsung şu anda onun plakasında çok şey var. Galaxy Note 8 çok etkileyici bir ahize ancak bu ürün, erkenden benimser ve güçlü kullanıcıları hedef alıyor ve firmanın servetini ana akım Galaxy S hattı kadar önemli değil. İyi haber, her erken söylentinin Galaxy S9’un Galaxy S8’i o kadar büyük kılan özelliklerin çoğunu iyileştirdiğini gösteriyor olması.

[zombify_post]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsung Galaxy S9 Söylentiler: Özellikler, Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası